Repertuar

 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Google+
 Udostępnij na Twitterze
Sekrety płaszcza Świętego Mikołaja
Teatr Vaśka - Sekrety płaszcza Świętego Mikołaja
Teatr Vaśka - Sekrety płaszcza Świętego Mikołaja
więcej zdjęć

Teatr VAŚKA przygotował tym razem z okazji "Mikołajek" przedstawienie uniwersalne. Może ono być wstępem do wręczania dzieciom prezentów, ale może też stanowić całość odrębną. Jest to bowiem zamknięty spektakl z bogatą akcją teatralną, urozmaiconą plastyką, oraz współbrzmiącym z pozostałymi elementami opracowaniem muzycznym.

Tytułowe sekrety to między innymi dwa polarne skrzaty, które w tajemnicy przed Świętym Mikołajem podążyły za nim, ukrywając się w fałdach obszernego płaszcza. W pierwszej części przedstawienia wynika z tego szereg zabawnych nieporozumień, w części drugiej skrzaty wspierają Świętego Mikołaja w aranżowaniu zabaw z dziećmi i konkursów.
"Sekrety płaszcza Świętego Mikołaja" wprowadzają również poprzez finałową piosenkę w atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

W proponowanym dzieciom spektaklu pojawia się oprócz treści okazjonalnych tematy ponadczasowe, takie jak serdeczny stosunek do najbliższego otoczenia, przyjaźń i wzajemna pomoc. Mali widzowie mają także okazję, żeby dowiedzieć się czegoś o dalekiej Arktyce, krainie tak dla nich egzotycznej. I - co jest może najbardziej atrakcyjne - dzieci wkraczają bezpośrednio w akcję spektaklu, na przykład wcielając się w postać Śniegowej Wróżki czy pomagając bohaterom przepędzić groźnego Śnieżnego Smoka.

Zapewniając dzieciom udział w spektaklu "Sekrety płaszcza Świętego Mikołaja", dacie im Państwo okazję do świetnej zabawy.

 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Google+
 Udostępnij na Twitterze
Pliki do pobrania
1.
pobierz plik
Sekrety płaszcza Świętego Mikołaja  
(425 KB / .pdf)