Repertuar

 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Google+
 Udostępnij na Twitterze
Tajemnica cyrkowego klauna
Teatr Vaśka - Tajemnica cyrkowego klauna
Teatr Vaśka - Tajemnica cyrkowego klauna
więcej zdjęć

"Tajemnica cyrkowego klauna" jest pogodnym, pełnym humoru spektaklem o perypetiach wędrownej grupy cyrkowej. Postacie występujące na scenie są barwne, tak jak barwna jest scenograficzna oprawa przedstawienia. Piosenki są rytmiczne, proste, a muzyczne brzmienia zmieniają się bardzo melodyjnie.

Przedstawienie zaczyna się jak w prawdziwym cyrku – fanfary, uroczyste powitanie, występ egzotycznej tancerki. Lecz po pewnym czasie okazuje się, że nie wszystkie popisy mogą być pokazane publiczności. Dlaczego? To właśnie stanowi tytułową tajemnicę klauna Lolo, gorącego miłośnika zwierząt.

Otóż Lolo dla całej cyrkowej menażerii koni, tygrysów, niedźwiedzia – znalazł miejsca znacznie wygodniejsze, niż ciasne wozy i klatki. W ten sposób jednak spowodował wielkie zamieszanie, ponieważ z programu przedstawienia wypadły najciekawsze pozycje.

Zaskoczony Dyrektor Cyrku Obieżyświat potrafi sobie jednak poradzić z każdym problemem. W jaki sposób upora się z tą sytuacją? Do zabawy na arenie włącza młodych widzów. Cała druga część przedstawienia upływa pod znakiem świetnej wspólnej zabawy aktorów i publiczności.
W „Tajemnicy cyrkowego klauna” każdy znajdzie coś dla siebie, nawet widz całkiem dojrzały, a dzieci na pewno ucieszą się mogąc wystąpić na arenie jak prawdziwe gwiazdy.

Więc – przyjemnej zabawy!

 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Google+
 Udostępnij na Twitterze
Pliki do pobrania
1.
pobierz plik
Tajemnica cyrkowego klauna  
(370 KB / .pdf)