Repertuar

 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Google+
 Udostępnij na Twitterze
Wielka draka o drogowych znakach
Teatr Vaśka - Wielka draka o drogowych znakach
Teatr Vaśka - Wielka draka o drogowych znakach
więcej zdjęć

Bohaterem przedstawienia jest sympatyczny mały Miś, który pragnie zwiedzić świat. Wyrusza więc w podróż... I przeżywa w drodze - czy raczej: na drodze ­mnóstwo przygód, i zabawnych, i niebezpiecznych.

Przyczyną perypetii Misia jest to, iż nie zna on znaków drogowych, ani przepisów drogowych. Dzięki temu, że Miś ma sporo szczęścia, jego niefortunna podróż kończy się pomyślnie... Co więcej dzięki grupie spotkanych przedszkolaków Miś poznaje elementarne zasady ruchu drogowego. Przedstawienie w sposób dowcipny i przyciągający uwagę młodego widza zapoznaje dzieci z problematyką mieszczącą się w obrębie wychowania komunikacyjnego. Poprzez sytuacje dramatyczne, a zarazem zabawę i humor, spektakl nie tylko uwrażliwia dzieci na sprawę zachowania bezpieczeństwa na ulicy, ale i zapoznaje młodych widzów z przepisami ruchu drogowego, ze znakami drogowymi.

Przedstawienie jest adresowane do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Wyjątkowość Teatru VASKA to przede wszystkim nauka przez zabawę. Dzięki nieszablonowemu podejściu do pracy, scenariusze naszych spektakli nie powstają tylko po to aby zapewnić uśmiech widzom, lecz także aby nauczyć,lub utrwalić wiedzę potrzebną w codziennych życiu. Edukacja teatralna to nie tylko pokazane w powyższym przykładzie spektaklu zasady ruchu drogowego. Jesteśmy organizatorem również ekologicznych spektakli, które rozwijają w dzieciach świadomość dbania środowisko naturalne. Skontaktuj się z nami już dziś, a z szerokiej oferty wybierzemy te, dzięki którym mali widzowie lepiej poznają otaczający ich świat.

 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Google+
 Udostępnij na Twitterze
Pliki do pobrania
1.
pobierz plik
Wielka draka o drogowych znakach  
(327 KB / .pdf)