Repertuar

 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Google+
 Udostępnij na Twitterze
Bal na tratwie
Teatr Vaśka - Bal na tratwie
Teatr Vaśka - Bal na tratwie
więcej zdjęć

Dlaczego na tratwie? Ponieważ prowadzą go dwaj marynarze, prawdziwe morskie wilki.
W dodatku w towarzystwie wyjątkowego wodnego stworzenia - Złotej Rybki. Tyle, że owa rybka nie spełnia życzeń. To jej żądania muszą spełnić Bosman i Majtek. A wyjasnieniem przyczyny takiego stanu rzeczy jest pierwsza część spektaklu-zabawy. Dodajmy, że pełna humoru i w wielu momentach zaskakująca.

Bosman i Majtek przeżyli morską katastrofę. Płynąc w szalupie ratunkowej, tak byli zaaferowani poszukiwaniem lądu, że nie zauważyli, iż już od dawna mają twardy grunt pod stopami, a w sieci sporych rozmiarów Złotą Rybkę. O czym może to świadczyć? Oczywiście o inteligencji obydwu rozbitków. Jest to zresztą jedyne podobieństwo miedzy bihaterami. Pod każdym innym względem różnią się zasadniczo i stanowią naprawdę komicznąparę. Kiedy dołącza do nichpewna siebie i władcza Złota Rybka, nieporozumienia narastają w zawrotnym tempie. Co może je rozładować? Karnawałowa zabawa! Z konkursami i korowodami, wesoła i beztroska.

"Bal na tratwie" to komediowy spektakl teatralny połączony w bardzo wyważonych proporcjach z zabawą karnawałową. Części teatralnej toarzyszy oryginalna muzyka utrzymana w stylistyce szantowej. Balowe przeboje także wiążą sie z tematyką morską, zaś trójka aktorów staje się w części drugiej sprawną grupą wodzirejów. Dzięki nim żadne dziecko nie będzie sie czuło zagubione, czy znudzone.
Niech Wasze przedzkole, szkoła, świetlica rozkołysze się w tym karnawale w rytmie "Balu na tratwie".
Radość uczestników gwarantowana.

 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Google+
 Udostępnij na Twitterze
Pliki do pobrania
1.
pobierz plik
Bal na tratwie  
(655 KB / .pdf)