Repertuar

 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Google+
 Udostępnij na Twitterze
Jak to w rodzinie
Teatr Vaśka - Jak to w rodzinie
Teatr Vaśka - Jak to w rodzinie
więcej zdjęć

Spektakl zabawa, przygotowany z myślą o imprezach plenerowych, zarówno przedszkolnych jak i otwartych dla wszystkich.
Sympatyczna rodzinka Kura, Kogut, Kurczak i... Jajo spędza wolny dzień na łonie natury. Jako że członkowie tej nietypowej rodziny obdarzeni są ludzkimi charakterami, rodzą się między nimi różne konflikty i spory. Zawsze jednak udaje się je rozwiązać lub załagodzić, a sprzyja temu fakt, że rodzice i dzieci po prostu się kochają.

W akcje wplecione są powiązane tematycznie konkursy, zabawy i korowody. Widzowie włączeni też zostają w sceniczne wydarzenia, są ekipą, która pomaga wykluć się z jaja małemu pisklęciu. Wiele przy tym śmiechu, wspólnego śpiewania i recytowania. Spektakl „Jak to w rodzinie” podkreśla rolę rodzinnej miłości, uczy tolerancji i wzajemnej uwagi. W sposób dowcipny i subtelny porusza również problem narodzin, a więc pojawienia się nowej istoty, która potrzebuje akceptacji i troski.

Piosenki, których jest w spektaklu bardzo dużo przesyłają jasne, czytelne przesłania!

Widowisko trwa 1h 30 min.

Nasza teatralna oferta z pewnością uatrakcyjni festyny rodzinne. Proponujemy edukacyjne, integrujące i pełne radości występy zarówno dla dzieci jak i ich dorosłych opiekunów. Odbiorcom serwujemy ogromną dawkę pozytywnej energii. Z przyjemnością swoją obecnością uświetnimy imprezy dla dzieci w Toruniu.

 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Google+
 Udostępnij na Twitterze
Pliki do pobrania
1.
pobierz plik
Jak to w rodzinie  
(318 KB / .pdf)