Aktualności

 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Google+
 Udostępnij na Twitterze
Nowy Sezon Artystyczny 2019/2020
1 września 2019 r.
Teatr Vaśka - Nowy Sezon Artystyczny 2019/2020

Nowy sezon artystyczny rozpoczynamy premierowym spektaklem pt „Konik Garbusek”. Jest to spektakl czerpiący ze źródeł rosyjskiej baśni opowiadający piękną, tradycyjną opowieść o najważniejszych wartościach.

To niespotykane dziś przedsięwzięcie, gdyż nie opowiada o kolorowych plastikowych szybkich przygodach robotów, tylko porusza to co w naszym życiu jest najważniejsze i mówi „Nie bój się przyjaciół choćby dziwnych,

bo nie tym się przyjaźń mierzy

bądź otwarty, dobry i uczynny

górą ten co w dobroć wierzy”.

Gramy również przedstawienie pt „Draka o drogowych znakach” – w ramach edukacji komunikacyjnej.

W październiku/listopadzie proponujemy naszym widzom spektakle pt: „Kotek Protek” – bajka dla najmłodszych, „Byś i Dyś”, „Kot w butach”.

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas aby przedstawić spektakl pt „Sekrety płaszcza Św. Mikołaja” – cudowne spotkanie z Mikołajem i jego pomocnikami.

W okresie karnawału zapraszamy na bal „Zabawa i igraszka z Teatrem VAŚKA” .

Ze względu na duże zainteresowanie publiczności w okresie wiosennym wznawiamy spektakle pt „Koziołek Matołek” i „Cudowna lampa Alladina”.

Okres maja i czerwca to czas imprez plenerowych, wspólnych zabaw dzieci i dorosłych podczas spektakli: „Wesoła łąka”, „Jak to w rodzinie” i „Zagraj ze mną”.

Wakacyjną porą, chętnie przyjmujemy zgłoszenia na spektakle, imprezy plenerowe oraz integracyjne. Elastyczność naszego Teatru, bogactwo repertuaru, doświadczenie i możliwość szybkiego i sprawnego przemieszczania się, sprawia że możemy zagrać w każdych warunkach  scenicznych - od dużych imprez z wielotysięczną widownią do malutkich kameralnych zabaw w gronie rodziny.   

Serdecznie zapraszamy do współpracy, oferujemy wspaniałą zabawę ze sztuką i profesjonalną obsługę naszych widzów.    

 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Google+
 Udostępnij na Twitterze