Aktualności

Sezon artystyczny 2018/2019
Teatr Vaśka - Sezon artystyczny 2018/2019

Teatr Vaska tradycyjnie rozpoczął od prezentacji spektaklu z Jasiem przedszkolakiem. "Jaś i Staś - dwaj przyjaciele" to tytuł bajki edukacyjnej, mówiącej o przyjaźni oraz bajke, mówiącej o wychowaniu komunikacyjnym "Draka o drogowych znakach".

Październik i Listopad to czas na spotkanie z klasyczną bajką. W tym sezonie artystycznym, proponujemy "Bądź sobą", "Byś i Dyś" a także "Brzydkie Kaczątko".

Tego roku, w okresie przedświątecznym, Teatr zaprezentuje dwa spektakle: "Opowieści z krainy Świętego Mikołaja" oraz "Wigilia Świętego Mikołaja".

W karnawale 2019 będziemy się bawić z naszymi widzami na "Balu na Tratwie" wraz ze spektaklem "Trzy życzenia złotej rybki".

W marcu i kwietniu zagramy trzy tytuły "Kot w Butach", "Tygrys Pietrek" oraz "Nazywajmy rzeczy po imieniu".

Okres maj i czerwiec to czas tzw. imprez plenerowych i tu nasza propozycja "Toruńskie pierniki", "Jak to w rodzinie" "Zagraj ze mną".

Wakacyjną porą, chętnie przyjmujemy zgłoszenia na spektakle, imprezy plenerowe oraz integracyjne. Mobilność sprawia, że możemy zagrać w każdych warunkach  scenicznych - od domów kultury, aż po kolonie i domy wczasowe. 

Serdecznie zapraszamy widzów na spotkanie z naszym Teatrem.

Pozostałe pozycje
rok
liczba pozycji: 2
Sezon artystyczny 2018/2019
17 czerwca 2018 r.
OGŁOSZENIE O PRACĘ
Pozostałe pozycje
rok
liczba pozycji: 2
Sezon artystyczny 2018/2019
17 czerwca 2018 r.
OGŁOSZENIE O PRACĘ